heli@niaeesti.ee
+372 501 8743

Minu nimi on Heli Rennik-Mee. Kundalini jooga õpetajatel on ka vaimne ehk spirituaalne nimi. Minu vaimne nimi on Ram Rai Kaur. Ram on jumala nimi. Rai on ala, valdus. Kaur tähendab lõvi/printsessi. Ram Rai Kaur on lõvi/printsess, kelle jumalik/taevalik teadlikkus on kastetud jumala valdusesse/alasse. Inglise keeles kõlab palju paremini :) – the Princess/Lioness whose divine consciousness is immersed in God’s domain.

Erinevate joogastiilidega olen tegelenud vahelduva eduga nüüdseks ligi 18 aastat. 2002. aastal proovisin Hatha joogat, 2003. aastal Shivananda joogat. 2004. aastal leidsin enda jaoks Kundalini jooga ning olen selle juurde püsima jäänud. Minu esimeseks Kundalini jooga õpetajaks oli Tiina Mirka. Viimastel aastatel olen osalenud Merit Raju tundides.

Olen juba aastaid teadnud, et minust saab kunagi joogaõpetaja! :) 2008. aastal õppisin Nia treeneriks ning pühendasin suurema osa oma ajast sellele. 2013. aasta aprillis alustasin teed Kundalini jooga õpetajate kursusel Karam Kriya koolis ning lõpetasin selle 2014. aasta jaanuaris. Täiskasvanute joogatunde annan juba 2012. aasta oktoobrist. Lastejooga tunde hakkasin andma 2014. aastal laste nõudmisel :) :)